Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Berovo na odlicna lokacija

22 000 ЕУР

Се продава од: Marija Janchovski 10 јан. 18:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Локација
Берово
Стан во Берово, 65м2 + голем подрум, прв спрат
- Дневна + проширена кујна, две спални, тераса
- Одлична локација - 5 минути до полициската станица и гратската амбуланта. Со поглед на реката Брегалница
- Се продава сосе намештај (рустик печка, 2 големи кревети, шанк, нов електричен шпорет)
Marija Janchovski
076742008
Leaflet
Кон почеток