Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Centarot na Berovo

45 000 ЕУР

Се продава од: darko 24 јан. 11:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Локација
Берово
Се продава стан во центарот на Берово одма до градскиот парк и градинката на кејот на Брегалница.Станот е со голема дневна кујна тераса детска соба спална два ходника купатило и посебно wc.
Цената е 600 евра од квадрат не е фиксна јавете се ќе се договориме на број 076500262 Зорица (станот е на втори спрат и иде со 12 квадрата подрум и гаража)
076500262
Leaflet
Кон почеток