Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trosoben stan od 84m2 vo Berovo

Се продава од: Билјана 30 јун. 15:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Берово
Се продава трособен стан со вкупна површина 84m( кв),на втори кат,западно ориентиран во близина на Градскиот парк ,на кејот на реката Брегалница во Берово
Распоред:
претсобје кое води во просторна дневна соба со трпезариски простор со излез на тераса,кујна,детска и спална соба,посебно wc и купатило.
Два подрума и просторија за дрва во двор на зградата
Цена по договор
Билјана
078332306
Leaflet
Кон почеток