Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

2-1435 OU STIV NAUMOV PONOV STAN 50m2 SO LIFT

33 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 14 фев. 11:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
KAJ JAVOR DELOVEN PROSTOR PRIZEMJE OD KUKJA 48M2 30 000 ЕУР
JENI MAALE KUKA 64M2 MAL DVOR I POMOSNI PROSTORII 20 500 ЕУР
1-869 CENTAR STAN+ 41+5+4М2 PVC BLINDOR LIFT 34 900 ЕУР
NEDOPIRLIVI KAT90+6m2 SUTEREN36m2 GARAZA I DVOR 72 000 ЕУР
From
Store
Број на соби
Површина
Локација
Битола
2-1435,СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН, ПОНОВ, КАЈ ОУ СТИВ НАУМОВ, ДНЕВНА СО ТРПЕЗАРИЈА И КУЈНА , ЕДНА СПАЛНА СОБА, 48М2 + 2 БАЛКОНИ ОД 5М2 И ПОДРУМ ОД 5 М2 ВО ЗГРАДА СО ЛИФТ И СЛОБОДЕН ПАРКИНГ ДО НЕА. СТАНОТ Е НА ПЕТТИ КАТ, СЕ ПРОДАВА СО СЕ ВГРАДЕНИ ПЛАКАРИ ВО САЛОНОТ
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.MK
070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Visit our store page
ул. Климент Охридски бр. 25 Show on the map
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
CENTAR RENOVIRAN STAN PRV KAT 115+50m2 DVOR 184m2 90 000 ЕУР
1/808 MANSARDA 41m2+BALKON 6 KAT SO SPALNA 25 900 ЕУР
NOVA BITOLA RENOVIRAN 1 KAT 60M2 BALKON PODRUM 45 500 ЕУР
C265 IZDAVAM OPREMEN STAN VO BITOLA 400 ЕУР
Кон почеток