Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

2-1456 NOVA BITOLA RENOVIRAN STAN 66m2 SO BALKON I PODRUM

43 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 14 јан. 10:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
BRUSNICKA 3 PLOCI 200m2 I DVOR 260m2 ODRZANA 79 000 ЕУР
SE IZDAVA RENOVIRAN OPREMEN STAN 1 SPALNA CENTAR 300 ЕУР
POD PAZAROT 105+15+12M2 PETTI KAT 3 SPALNI 79 000 ЕУР
NOVI STANOVI SO 2 SPALNI PARKING CENTAR NA BITOLA 57 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Локација
Битола
НОВА БИТОЛА, СЕ ПРОДАВА ЗА 43.900 РЕНОВИРАН СТАН, 66м2 +1 балкон +подрум, нови пвц, плочки, електрика, водовод и одвод, проширен со одлично изведен дел од кујна на едниот балкон, со вградена кујна, спална, регал, трпезарија, (БЕЗ ГАРНИТУРАТА ЗА СЕДЕЊЕ, БЕЗ ТЕЛЕВИЗОР И БЕЗ КОМОДА)
ИЛИ ЗА 45900 ЕВРА, КОМПЛЕТ ОПРЕМЕН, п+3кат, без лифт
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА секој работен ден од 8.30 до 13.30 и попладне од 17 до 19.30, во сабота од 8.30 до 13 ч ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.MК 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Посетете ја нашата продавница
ул. Климент Охридски бр. 25 Прикажи на мапата
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
DOVLEDZIK PRIZEMJE KUKA 50m2  GARAZA I DVOR 190m2 26 000 ЕУР
SE IZDAVA FABRIKATA MOKEL KOMPLET ILI PO KATOVI 0 МКД
ODLICNA RENOVIRANA KUKA i DVOR KAJ REZERVAT JASEN 35 000 ЕУР
KAJ JAVOR DELOVEN PROSTOR PRIZEMJE OD KUKJA 48M2 30 000 ЕУР
Кон почеток