Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

3-955 PAZAR STAN NA PRV KAT 69+5+8m2

45 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 22 ноем. 18:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
K2065 NAD CRN MOST KUKA SO DVOR 88m2 I DVOR 70m2 26 000 ЕУР
POD OBLASTA TROSOBEN STAN VISOK KAT LIFT 66M2 41 500 ЕУР
CENTAR STARA KUKA ZA GRADBBA ILI REKONSTRUKCIJA 39 000 ЕУР
PAZAR SE IZDAVA KAT 60m2 ZA BIZNIS ILI ZIVEENJE 200 ЕУР
From
Store
Број на соби
Површина
Локација
Битола
3-955, ГРАДСКИ ПАЗАР, СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН, НА ПРВ КАТ, ДНЕВНА СО КУЈНА, ДВЕ СПАЛНИ СОБИ, СО ПОВРШИНА ОД 69М2 + БАЛКОНИ ОД 5М2 + ПОДРУМ ОД 8М2,
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Visit our store page
ул. Климент Охридски бр. 25 Show on the map
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Polici za vo dukan 370 ЕУР
INVESTICIJA DO SIROK SOKAK 2 APARTMANI + TARASA 88 000 ЕУР
К2031 BRUSNICKA NEVSELENA KUKA NA P+2 KAT I DVOR 80 000 ЕУР
N512 SE IZDAVA OPREMEN STAN 60m2 PODRUM ZAD VERO 140 ЕУР
Кон почеток