Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Novi stanovi vo Bitola

750 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: agencija za nedviznosti 08 мар. 08:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Битола
Se prodavaat novi stanovi vo kasarnata gotovi vo maj po cena od 750 e po m2,moze da se vidat,zgradata pripaga vo urbaniziran del so ovzmozen pistap do nea i partizanska po asvalten pat.Im razliciti kvadraturi od 33 do 65 so podzemni garazi,vizbi,terasi i sovremeno opremeni od dograma,sanitarija.
075366161
agencija za nedviznosti
075512905
agencija za nedviznosti

agencija za nedviznosti

16 Огласи во продавницата
STAN OD 35m2 VO OHRID ITNO 25 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации