Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CENTAR ODRZAN STAN PRIZ.63+BALKON+PODRUM 2 SPALNI

51 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 07 мар. 09:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
ODRZAN TROSOBEN STAN 59+7+4m2 LIFT KLANICA 41 999 ЕУР
К2084 2 КUKI SO GOLEM DVOR ZA 2 FAMILII 36 500 ЕУР
 SE IZDAVA REN OPREMEN STAN 2 SPALNI so se tosoci 350 ЕУР
К2021 prv kat 104m2 prizemje 58m2 suteren 28m2 50 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Битола
3-942, ЦЕНТАР, ВИСОКО ПРИЗЕМЈЕ, ОДРЖАН СТАН СО 63 М2 КОРИСНА ПОВРШИНА + БАЛКОН + ПОДРУМ, ДВЕ СПАЛНИ СОБИ, ДНЕВНА ТРПЕЗАРИЈА И КУЈНА, КУПАТИЛО И ВЦ ПОСЕБНО
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Посетете ја нашата продавница
ул. Климент Охридски бр. 25 Прикажи на мапата
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
SE IZDAVA OPREMEN STAN VO CENTAR LIFT PARKING 220 ЕУР
К2084 2 КUKI SO GOLEM DVOR ZA 2 FAMILII 36 500 ЕУР
GOTOVI VSELLIVI EDNOSOBNI STANOVI NOVA BITOLA -
ODRZANA KUKA NA 2 КАТА SO DVORCE I GARAZA 35 500 ЕУР
Кон почеток