Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CENTAR PRIZEMJE 91M2 I 2BALKONI I PODRUM ZAMENA

75 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 30 јул. 18:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
PRV KAT OD KUKA RENOVIRAN VNATRESNO POSEBEN VLEZ 32 000 ЕУР
К2021 prv kat 104m2 prizemje 58m2 suteren 28m2 50 500 ЕУР
KUKA PODRUM KAT DVOR MOZNOST ZA NADGRADBA 22 500 ЕУР
NOVI DUPLEKSI SO PODNO GREENJE I PARKING VO DOVLEDZIK 69 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Битола
4-169, ЦЕНТАР, СЕ ПРОДАВА ОДРЖАН СТАН ОД 91М2 + 2 БАЛКОНИ +ПОДРУМ 8М2,
ИЛИ СЕ МЕНУВА ЗА ЕДНОСОБЕН СОНЧЕВ СТАН СО СПАЛНА ВО БЛИЗИНА НА ШИРОК СОКАК ИЛИ КАСАРНАТА, СО ВАША ДОПЛАТА.
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.МК 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Посетете ја нашата продавница
ул. Климент Охридски бр. 25 Прикажи на мапата
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Se izdava renoviran opremen stan so 1 spalna Centar 0 ЕУР
К2024 BUKOVSKI MOST PRIZEMNA KUKA 65M2 DVOR 380M2 37 000 ЕУР
ВЕРО, 5.КАТ, 53М2+БАЛКОН+ПОМ.ПРОСТОР+ГАРАЖА 35 000 ЕУР
SE IZDAVA FABRIKATA MOKEL KOMPLET ILI PO KATOVI 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации