Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

EDNOSOBEN STAN 30m2 I BALKON I PODRUM NOVA BITOLA

18 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 29 јан. 18:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
ODRZAN TROSOBEN STAN 59m2 LIFT KLANICA 45 000 EUR
К1856 MALA NOVA KUKA 19+20+4+DVOR SO PARKING 26 000 EUR
4-135 NOV STAN 120M2+BALKONI+PODRUM+GARAZA 780 EUR
К2171, НАД ГИМНАЗИЈА, КУЌА , ПОДРУМ ,ПРИЗ И КАТ И ДВОР 52 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Локација
Битола
1-873, НОВА БИТОЛА, ЕДНОСОБЕН СТАН, 30М2 + БАЛКОН +ПОДРУМ 4М2, 4-ТИ КАТ, НАД НЕГО ИМА СТАН
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Посетете ја нашата продавница
ул. Климент Охридски бр. 25 Прикажи на мапата
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
  Online
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Strcin kuka karabina som dvor 68 000 EUR
KUKA VO CENTAR PODRUM PRIZEMJE KAT PO 35M2 43 000 EUR
SE IZDAVA NOVA KUKA LUKSUZNO OPREMENA VO STRCIN 550 EUR
Kuka na prometna ulica za gradba ili renoviranje 49 500 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации