Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garsonjera na odlicna lokacija vo Bitola

0 МКД

Се продава од: Никола Вчера 11:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Битола
Се продава светла и пространа, комплетно опремена гарсоњера на одлична локација во населбата Јени Маале во Битола (само 5 мин. пешачење до Старата Чаршија). Просторот се наоѓа во поткровје и располага со посебен влез, дневен престој со кујна, купатило и балкон. Опремен е со голем брачен кревет, фотеља на спуштање, гардеробен ормар, фиоки, кабелска, телевизор, маса за јадење, мини шпорет, фрижидер, клима уред. Гарсоњерата има одлична изолација и целосно нова водоводна инсталација.
Цена по договор.
Никола
070646045
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации