Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

К2133,CENTAR KUKA SO MALA DVORCE ZA RENOVIRANJE

28 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 14 фев. 09:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
SE IZDAVA STANBENO DEL PROSTOR VO CENTAR 150 000 ЕУР
2-1435 OU STIV NAUMOV PONOV STAN 50m2 SO LIFT 33 800 ЕУР
RENOV STAN 87M2 BALKON 10M2 PODRUM 37M2 DVOR 100M2 55 000 ЕУР
STAN 120M2+GARAZA40M2+PODRUM15M2+DVOR150M2+40M2 79 000 ЕУР
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Битола
К2133, ЦЕНТАР, КУЌА ПОДРУМ 44М2, КАТ 39М2 И КАТ 39М2, + ПОМОШЕН ОБЈЕКТ ВО ДВОРОТ, ДВОР =28М2, (ВО КУЌАТА МОЖЕ ДА СЕ ЖИВЕЕ СО РЕНОВИРАЊЕ ИЛИ ЗА ГРАДБА)
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.MК
070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Visit our store page
ул. Климент Охридски бр. 25 Show on the map
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
DOLNO ORIZARI KUKA 130M2  DVOR 160M2 NADVORESNA 16 300 ЕУР
2-1435 OU STIV NAUMOV PONOV STAN 50m2 SO LIFT 33 800 ЕУР
К2054 KUKA SO DVOR KAJ OU TODOR ANGELEVSKI 85 000 ЕУР
NOVA BOLNICA 54m2 +BALKON +PODRUM p+4KAT parking 30 500 ЕУР
Кон почеток