Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kaj Keops, novo potkrovje, 66m2+balkon 8m2,opremen

40 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 08 авг. 11:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
К2093 BAIR SREDENA KUKA SO DVOR  I POMOSEN OBJEKT 28 500 ЕУР
CENTAR NOV OPREMEN KAT 110m2+ DUKAN 35M2 +MAGACIN 98 000 ЕУР
ODRZAN TROSOBEN STAN 59+7+4m2 LIFT KLANICA 41 999 ЕУР
N512 SE IZDAVA OPREMEN STAN 60m2 PODRUM ZAD VERO 140 ЕУР
КАЈ КЕОПС, НОВО ПОТКРОВЈЕ, ОПРЕМЕНО,
П+5КАТ, СТАН ОД 66 М2 И 8М2, 1 БАЛКОН, КОМПЛЕТ ОПРЕМЕН,
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА
секој работен ден од 8.30 до 13.30 и попладне од 17 до 19.30, во сабота од 8.30 до 13 ч
ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM
070 339 404
076 451 799
047 232 004
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Посетете ја нашата продавница
ул. Климент Охридски бр. 25 Прикажи на мапата
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
KAJ JAVOR DELOVEN PROSTOR PRIZEMJE OD KUKJA 48M2 30 000 ЕУР
NAD PEDAGOSKA NOV RENOVIRAN SONCEV STAN 75M2 63 000 ЕУР
K1992 NOVA KUKA DO BITOLA PRIZ +PK  68+27+11+9M2 68 000 ЕУР
BADEM BALARI KUKA 150m2 DVOR 200m2 PARNO 35 500 ЕУР
Кон почеток