Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KARSI GORNATA GIMNAZ.NOV SONCEV STAN 45 i 3 i 7 m2

37 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 14 фев. 17:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Isklucitelna Prilika Kuka Plus Dvor 17 500 ЕУР
ODRZAN DVOSOBEN PRIZEMJE 48+3+9M2 POD NOVA BOLNICA 29 900 ЕУР
NIZOPOLE VIKEND KUKA 150M2 I DVOR 600M2 UREDENA 35 000 ЕУР
 KUKA 67М2 PODRUM 35М DVOR 30М2OU TODOR ANGELEVSKI 32 000 ЕУР
From
Store
Број на соби
Површина
Локација
Битола
1-867, СЕ ПРОДАВА НОВ СОНЧЕВ СТАН, 45М2 + БАЛКОН ЛОЃИЈА 3М2 + ПОДРУМ 7М2, СО ИМОТЕН ЛИСТ, (БЕЗ ПЛОЧКИ, БЕЗ САНИТАРИЈА, БЕЗ ПАРКЕТ) КАРШИ ГОРНАТА ГИМНАЗИЈА
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Visit our store page
ул. Климент Охридски бр. 25 Show on the map
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
3/95 STAN DEL. PROSTOR 62+30 GAR. NAMESTEN CENTAR 59 500 ЕУР
Kuka od 64m2+6m2 balkon+24m2 dvor vo Bitola 20 000 ЕУР
2-1436 CENTAR RENOVIRAN 57M2+BALKON+PODRUM13M2 44 000 ЕУР
SE IZDAVA RENOVIRANA OPREMENA KUKAI DVOR VO CENTAR 500 ЕУР
Кон почеток