Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nad pedagoski fakultet posle gradinkata

0 МКД

Се продава од: Kiro Ralevski 07 јан. 18:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Битола
Prodavam 3,5 soben stan, 93 kvm so podrum, kompletno renoviran so imoten list. So 2 terasi i 2 kupatila. Stano e isto opremen so mebel koj del od nego go ostavam. Prekrasen pogled kon Bitola. Stanot se naoga na ul. JNA 1/1 ili Smilevski kongres 1/1. Cena po dogovor!
Kiro Ralevski
0038971309845
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации