Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV STAN 90m2 PLUS 30m2 Aria Residence & Spa

0 ЕУР

Се продава од: Goce 22 ноем. 12:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Битола
-Aria Residence & Spa е лоциран во јужниот дел од централното градско подрачје на Битола во месноста позната под името “ОБЛАСТА”

Слободни станови за продажба втор спрат западна страна

- Трособен стан од 90м²
- Еднособен стан од 31м²

Можност за спојување на двата стана со што би се добила квадратура од 120м²

За повеќе детали и цени Ве молиме контактирајте нѐ на телефонскиот број: 070 395 409
Leaflet
Кон почеток