Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Nov stan garsonjera vo Bitola

730 ЕУР

Се продава од: Nikola Денес 15:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Битола
Се продава нов стан Гарсоњера на ул Григор Прличев 1в стан 66 кат 3. 33М2 + 3М2 Балкон + визба.Кај касарните зграда на Пелистер. тел за контакт 078 748 247, 077 685 159. Никола.

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации