Македонски | Shqip | English |

Nov stan od 75m2 vo Centar

Оглас од претпријатие. Се продава од: Агенција за недвижности МИА - Битола 27 јан. 18:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

56 250 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: ЦЕНТАР
Површина: 75 m2
Локација: Битола
Станот е во нова зграда, со 2 спални соби, 2 купатила, на 2 кат и е веднаш вселив. Цената е по 750 евра за м2.
Нема посетени огласи
Кон почеток