Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov stan vo Bitola

0 ЕУР

Се продава од: Goce Damjanovski 22 ноем. 13:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Битола
Локација- АРИА 1 ОБЛАСТА позади СИМПО
СЕ ПРОДАВА НОВ ТРОСОБЕН СТАН НА 2КАТ ЗАПАДНА СТРАН СО ПОВРШИНА 90 М2.
КУЈНА СО ПОСЕБНА ОСТАВА, ПРОСТРАН И КОМФОРЕН ДНЕВЕН ПРЕСТОЈ СО ТРПЕЗАРИЈА, ДЕТСКА И СПАЛНА СОБА ,САЛОН И КУПАТИЛО КАКО И ГОСТИНСКО ВЦ.
ОБЈЕКТ ГРАДЕН ПО НАЈВИСОКИ СТАНДАРДИ, ПРВОКЛАСНИ МАТЕРИЈАЛИ И СО ОДЛИЧЕН РАСПОРЕД.
СТАНОТ Е ВО ГРАДБА СО РОК НА ЗАВРШУВАЊЕ ОКТОМВРИ 2021 ГОДИНА.
Повеќе инфо 070/395-409
Goce Damjanovski
070/395409
Кон почеток