Македонски | Shqip | English |

Nov stan vo Oblasta

Оглас од претпријатие. Се продава од: Агенција за недвижности МИА - Битола 27 јан. 19:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

39 000 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: населба ОБЛАСТА
Површина: 65 m2
Локација: Битола
Станот е во нова зграда, на сутерен, со две спални соби и веднаш вселив по цена од 600 евра за m2.
Нема посетени огласи
Кон почеток