Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVA BOLNICA RENOVIRAN 52m2 NA PETTI KAT

33 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 14 јан. 10:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
SE IZDAVA RENOVIRAN DELOVEN PROSTOR 360m2 + 300m2 1 200 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 104M2 CENTAR SO LIFT 0 МКД
3-922 KAJ GRADSKI PARK 103М2 MANSARDA P 2KAT 52 000 ЕУР
К2082 KUKA SUTEREN I 2 КАТА 260М2 BALKONI I DVOR 160 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Локација
Битола
2-1457, НОВА БОЛНИЦА, ЗА 33500 ЕВРА, СЕ ПРОДАВА РЕНОВИРАН СТАН 52М2 +4М2 БАЛКОН +5М2 ПОДРУМ, 5 КАТ, СО 1 СПАЛНА (ОД ТРПЕЗАРИЈАТА ЛЕСНО МОЖЕ ДА СЕ ПРЕНАМЕНИ ДЕТСКА СОБА)
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА секој работен ден од 8.30 до 13.30 и попладне од 17 до 19.30, во сабота од 8.30 до 13 ч ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.MК 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Посетете ја нашата продавница
ул. Климент Охридски бр. 25 Прикажи на мапата
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
2-1456 NOVA BITOLA RENOVIRAN STAN 66m2 SO BALKON I PODRUM 43 900 ЕУР
NOVA BITOLA MANSARDA 56m2 i BALKON NEDOVRSENA 5KAT 23 500 ЕУР
STAN 60m2 BALKON PODRUM 4 KAT PRAVO ZA NADGRADBA 29 900 ЕУР
PARCELA 120m2 ZA KUKA 8,30 VISINA PO 70m2 NA KAT 22 500 ЕУР
Кон почеток