Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Novi stanovi vo Bitola 42m2 62m2

Се продава од: andreevski Вчера 08:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Локација
Битола
На само 10 минути од центарот на Битола - Станбен-деловен комплекс: La petite Parisienne во Битола, нуди на продажба станови со:
-Квалитетна надворешна и внатрешна изолација
-REHAU дограма
-Централен систем на вентилација
-Високо квалитетна санитарија, туш кабини, кади, мебел; плочки од Француско и Германско прозводство,вградени казанчиња GROHE.
Закажете посета на комплексот и уверете со во квалитетот!
Квадратурата на становите е дадена без балкун и визба.
Балкуните и визбите имаат 50% пониска цена од цената на становите.

Останати станови 42м2, 62м2


https://www.facebook.com/La-Petite-Parisienne-108544869688131/
Кон почеток