Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVI STANOVI VO CENTAROT NA BITOLA

0 МКД

Се продава од: BOJAN 16 септ. 14:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Локација
Битола
Се продаваат нови станови и деловни простории во Битола, на ул. Елпида Караманди (на 50м до широк сокак), со секој стан следува гратис паркинг место.

Стан 1 = 34 м2 (дневна соба, спална соба, wc)
Стан 2 = 36 м2 (дневна соба, спална соба, wc)
Стан 3 = 46 м2 (дневна соба, спална соба, wc)
Стан 4 = 26 м2 (дневна соба, wc)

Деловен простор = 30 м2
Деловен простор = 40 м2
Деловен простор = 17 м2
Деловен простор = 62 м2

Се издава стан на улица Ѓуро Ѓаковиќ од 45 м2.

- Повеќе информации на 075-570-072
Кон почеток