Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OBLASTA NOV OPREMEN 63m2 BALKON PODRUM I PARKING

66 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 17 септ. 10:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
K2138 SAMOSTOJNA KUKJA I UREDEN DVOR, NAD CRN MOST 55 000 ЕУР
KUKA 2 KATA PO 68m2 POSEBEN VLEZ AB PLOCA CENTAR 124 000 ЕУР
К1968 CENTAR STARA KUKA ZA RENOVIRANJE ILI GRADBA 26 000 ЕУР
PRV KAT OD KUKA 79+9+29М2+DVOR POSIROK CENTAR 52 900 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Битола
3-969, ОБЛАСТА, СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН,со сопствено парно, СО 2 СПАЛНИ СОБИ, 63 М2, БАЛКОНИ ОД 9 М2, ПОДРУМ И СОПСТВЕН ПАРКИНГ, КОМПЛЕТНО УРЕДЕН СО НОВ МЕБЕЛ И АПАРАТИ, НЕ ВСЕЛЕН, ВИСОК КАТ СО ПРЕКРАСНА ПАНОРАМА, ВО ЗГРАДА ГРАДЕНА ПО НАЈСОВРЕМЕНИ СТАНДАРДИ,
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Посетете ја нашата продавница
ул. Климент Охридски бр. 25 Прикажи на мапата
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
DUKAN VO CENTAR NA BITOLA 90m2+85m2 PODRUM IZLOG 130 000 ЕУР
STAN VO KUKA OD 85m2 SO DVOR I PODRUM 76 000 ЕУР
BADEM BALARI KUKA 150m2 DVOR 200m2 PARNO 35 500 ЕУР
ПЕДАГОШКА, ПОТКРОВЈЕ 49М2 И 40М2 НЕЛЕГАЛИЗИРАНИ 29 500 ЕУР
Кон почеток