Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

OU STIV NAUMOV 1KAT 61M2 PARKING 2 SPALNI

51 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 03 дек. 12:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
CENTAR SE IZDAVA NOV EKSTRA OPREMEN TROSOBEN STAN 450 ЕУР
REN STAN 3 SPALNI KARPOS 77m2+3 BALKONI+ PODRUM 43 000 ЕУР
PAZAR SE IZDAVA KAT 60m2 ZA BIZNIS ILI ZIVEENJE 200 ЕУР
NOVA BITOLA SE IZDAVA RENOVIRAN STAN PRIZEMJE 200 ЕУР
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Битола
3-957, НОВ СТАН, 60М2 + БАЛКОН + ПАРКИНГ, ПРВ КАТ (НЕ ПРИЗЕМЈЕ), ОДЛИЧНА ОРИЕНТАЦИЈА
ЗА 51.500 ЕВРА, КАЈ ОУ СТИВ НАУМОВ
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
СТРЕЛЕЦ
ул. Климент Охридски бр. 25
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
[email protected]
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
4-132 NOV STAN PRV KAT 87m2 3 SPALNI 2 KUPATILA 61 000 ЕУР
NAJSTROG CENTAR 76+3 BALKONI + PODRUM 9M2+GARAZA 60 000 ЕУР
NOVA EDNOSOBEN KAJ OFICERSKI PRIZEMJE 28 500 ЕУР
NOVA BOLNICA SE IZDAVA PROSECNO OPREMEN STAN 145 ЕУР
Кон почеток