Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC VO BITOLA

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: НЕДВИЖНОСТИ 14 фев. 14:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Локација
Битола
Евидентен бр: 8489
Контакт: Божиноски 076 355 224

Плацот се наоѓа на влез во Битола од страна на Ресен, во близина на бензиската Лук Оил.
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата
Se izdava garsonjera vo Taftalidze 200 EUR
SE IZDAVA UBAVO OPREMENA GARSONJERA VO KAPISHTEC 180 EUR
NOV DVOSOBEN STAN VO KOZLE SO PARKING 0 MKD
Plac vo Vizbegovo 13200m2 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации