Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

POTKROVJE OD 64m2 VO STORG CENTAR

30 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM" 03 фев. 18:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM"
DUPLEKS STAN OD 144M2 VO NOVA BITOLA 54 000 EUR
RENOVIRAN NEVSELEN STAN VO BLIZINA NA VERO 24 000 EUR
ODRZAN STAN OD 60m2 SO BALKON 6m2 I VIZBA 6m2 42 000 EUR
KUKA VO BRUSNICKA NE E LEPENKA NA TRI SPRATA 100 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Локација
Битола
ПРОДАВАМ ПОТКРОВЛЈЕ ОД 64 М2 ВО СТРОГ ЦЕНТАР, СО ДВЕ СПАЛНИ, ЕДЕН БАЛКОН, НА 5-ТИ СПРАТ, ОДРЖАНО И ДОБРО НАПРАВЕНО.
ЦЕНА : 30000 ЕВРА
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM"
Agencija za nedviznosti " Siguren Dom" posreduva so kupoprodazba na nedvizen imot i izdavanje
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
076441335
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM"
076441335
Leaflet
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM"
NOVI STANOVI SO PARKING VO MINI ZGRADA 880 EUR
STAN OD 64m2 VO BITOLA SO DVE SPALNI 43 000 EUR
NOVA KUKA TEMELNO RENOVIRANA 35 000 EUR
DVOSOBEN STAN OD 52m2 VO KARPOS ITNO 25 000 EUR
Кон почеток