Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava

0 МКД

Се продава од: Darko 08 мај 20:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Битола
Stanot e vo prvata kula do pelagonka 2 vo centar kompletno opremen ..zgradata e so 2 livta ..odgovaram samo na telefon
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации