Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN 60M2 VO BITOLA NOV

0 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 15 фев. 11:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Битола
Vo zgradata na GP Pelister vo kasarnata pod biotehnicki fakultet. Stanot se naogja na prizemje so pogled na partizanska. Stanot se prodava i prazen i celosno opremen , poveke informacii na
070 438 890
Aleksandar
Aleksandar
070438890
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации