Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 42m2 vo Nova Bitola

30 000 ЕУР

Се продава од: Aleksandra Вчера 12:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Битола
Se prodava Stan vo Nova Bitola ul.Anesti Panovski na 3ti sprat plus prizemje so podrum
Aleksandra
077499228
Leaflet
Кон почеток