Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 56m2 kaj Tinex market Bitola

36 000 ЕУР

Се продава од: Stan 07 дек. 20:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Битола
Se prodava odlicen stan od 56m2 na 2kat nad bolnicata na ul.Anesti Panovski vo neposredna blizina na tinex market
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации