Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 59m2 vo Bitola

Се продава од: Тони 17 апр. 17:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Битола
Продавам стан во Битола,оддалечен од центар 10 мин.пешки.59м2+6м2.Тераса преградена на трети кат.За информации +38976697581.Тони
Тони
075729285
Leaflet
Кон почеток