Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 67m2 stara bolnica vo Bitola

Се продава од: Viktor 04 фев. 13:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Битола
Se prodava stan vo stara bolnica od 67 m2. Stanot ima dnevna, detska soba, spalna, kupatilo, toalet, dve terasi i podrum . Stanot e na 7 kat. Zgradata ima sopstven parking i ima dva liftovi.
Leaflet
Кон почеток