Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN PRILEPSKA 4 КАT 57m2 MOZNOST ZA VTORA SPALNA

33 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 19 мар. 18:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
INVESTICIJA DO SIROK SOKAK 2 APARTMANI + TARASA 88 000 ЕУР
КАЈ TEHNICKO SO 3 SPALNI 94m2+BALKONI PODRUM 62 000 ЕУР
 К2011 HOTEL BITOLA NOVA KUKA 3 PO 70M2 DVOR 90M2 99 000 ЕУР
2-1403 NOVA BITOLA MANSARDA 57+8+3m2 PONOVA ZGRADA 33 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Локација
Битола
2-1424, ПОД ПЕЛАГОНКА 1, ОДРЖАН СТАН , 57 М2 + БАЛКОН ОД 4 М2 +9 М2 ПОДРУМ, П+4 КАТ, СО МОЖНОСТ ЗА ВТОРА СПАЛНА СОБА, СОНЧЕВ, НЕ ПОСЛЕДЕН КАТ, ВСЕЛЛИВ, СО ИМОТЕН ЛИСТ,
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Посетете ја нашата продавница
ул. Климент Охридски бр. 25 Прикажи на мапата
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
PRV KAT OD DVOKATNICA I DVOR  OU. TODOR ANGELEVSKI 46 000 ЕУР
JENI MAALE ODRZANA KUKA SO DVOR 39 000 ЕУР
IZDAVAM MAGACIN PROIZVODSTVO OBJEKT, KON PELISTER 390 ЕУР
1/808 MANSARDA 41m2+BALKON 6 KAT SO SPALNA 25 900 ЕУР
Кон почеток