Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan so tri spalni Top lokacija vo Bitola

1 ЕУР

77 777 ЕУР

Се продава од: pepi nikolovski 29 авг. 07:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Битола
Prodavam namesten stan so tri spalni sobi
Najdobra lokacija i Najubava mala zgrada .
Prekrasen raspored orientacija istok zapad
NOT FOR RENT !!! A Million Dollar View !!!
pepi nikolovski
070269277
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации