Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Bitola naselba Dovledzik

0 МКД

Се продава од: Krste 19 септ. 19:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Битола
Се продава стан во Довлеџик - 101м2, во една од најквалитетните градби во Битола.
На 200 метри има училиште, градинка, маркет, аптека, а на 500 метри е Веро Џамбо. Во многу чиста и мирна населба. Станот е на 4 кат со мал лифт. Со станот доаѓа откупено поткровје.
Цена по договор
Кон почеток