Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Stan vo Bitola od 68m2

600 ЕУР

Се продава од: pandil 30 ноем. 11:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Битола
Renoviran stan vo blizina na detska gradinka,osnovno uciliste i gratski pazar.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации