Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN vo Bitola

600 ЕУР

Се продава од: pandil Вчера 11:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Битола
Renoviran stan vo blizina na detska gradinka,osnovno uciliste i gratski pazar.
Leaflet
Кон почеток