Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stanovi vo Bitola

780 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Evroinzenering Bitola 22 јан. 11:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Број на соби
Површина
Локација
Битола
..:SOHO RESIDENCE BITOLA:..
е ситуирана на најдобрата локација во старата касарна веднаш под Тумбе-кафе. Нуди врвен квалитет и неверојатен поглед на Тумбе-кафе и Пелистер. Новите улици прават брз достап до центарот на градот како и градското шеталиште. Нудиме соработка со сите банки како и промотивна цена за плаќање во готово.

Инфо 075237658

СПЕЦИФИКАЦИЈА:
Станови за продажба од 50 m2 до 101 m2. Цената изнесува од 780 до 820 евра за m2 во зависност од ориентацијата и местополжбата во зградата. Soho Residence се состои од 36 станови кои се изградени во најсовремен, европски архитектонски изглед, за граѓани кој сакаат модерен и мирен живот во чиста еколошка средина. Зградата поседува А класа енергетско-ефикасен сертификат. Фасадата е демит со дебелина од 10 cm и термопан PVC дограма со најновото 4 сезонско стакло. Секој стан има можност за поставување на топлотни пумпи за радијаторско греење. Во подрумскиот дел се сместени визби, соодветни на секој стан.
Во цената е вклучено:
- Ламинат
- Плочки
- Санитарија
- Медијапански врати
- Блиндор влезна врата

www.stacarchitects.com
www.sohobitola.com
[email protected]
Evroinzenering Bitola
075 237 658
Leaflet
Evroinzenering Bitola

Evroinzenering Bitola

2 Огласи во продавницата
Deloven prostor vo Bitola 54 000 ЕУР
Кон почеток