Објавени: мај 14 2022 07:29

Trosoben stan vo Bitola

Објавени: мај 14 07:29
Прегледи: 1193
Se prodava stan od 72m2 so dve spalni, trpezarija, dnevna soba, kujna, 2 toaleti, 3 balkoni i zidana vizba od 12m2. Stanot se naoga na ul. Partizanska (kaj krstovite pred nedopirlivi).

Za podetalni informacii javete se na 075321204
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации