Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ubav stan vo strog Centar

0 ЕУР

Се продава од: Ana 30 ноем. 12:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Битола
Se prodava ubav trosoben stan vo strog centar na Bitola. Odlicen raspored, kvalitetna PVC dograma, smeneta elektro i vodovodna instalacija, vgradeni plakari, terasa i logija, 2 spalni, vgradena kujna so aparati, klima inverter, podrum, prekrasen pogled na cela Bitola. Vseliv vednas.

Cena po dogovor.

Informacii na tel: 070 557 007
Ana
 
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации