Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan na dobra lokacija vo Delcevo

0 МКД

Се продава од: Atanas 15 фев. 22:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Локација
Делчево
Stan na dobra lokacija vo Delcevo, na kejot na rekata Bregalnica, tri sobi so kujna, dve kupatila, terasa, parking mesto, podrum! Cena po dogovor!
075-621-150 Atanas
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации