Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Stan na ulica Marsal Tito vo Delcevo

0 ЕУР

Се продава од: Лилјана Живковиќ Давиткова Вчера 15:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Делчево
Се продава стан на улица „Маршал Тито“ број 106/5 во Делчево, во строгиот центар на градот.
Станот е 74 м2 (4 соби, кујна, 2 тоалети) и два подруми со површина од 11 м2 и гаража (15 м2). Објектите се легализирани и со чисти имотни листови.
Цената е по договор и откако ќе видите што ќе добиете!
Ова е најубавиот стан во цел град! Локација, големина, распоред, функционалност, прекрасни тераси и со најубав поглед!
Лилјана Живковиќ Давиткова
070522222 / 071269394
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации