Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO CENTAROT NA DELCEVO

0 МКД

Се продава од: -- 31 јул. 15:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Делчево
Се продава стан во центарот на градот (зелена зграда) до поштата.Станот се наоѓа на 1 кат и е со површина од 95 м2.
Располага со ходник, 3 спални дневен престој со кујна и трапезарија,2 купатила и 3 тераси.
На станот исто така му припаѓа подрум и откупено дворно место.
Зградата има лифт.
ЦЕНА ПО ДОГОВОР
Контакт тел:078/413-087
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации