Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Stan vo Demir Hisar

9 500 ЕУР

12 000 ЕУР

Се продава од: Јован 16 мај 22:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Демир Хисар
Станот е со имотен лист за сопственост, во одлична состојба. Понуди на телефонскиот број 078461429 контакт лице Давид.
Јован
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации