Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 78 m2 ВО С.СТОЈАКОВО

0 МКД

Се продава од: Роска Димитрова 22 ноем. 12:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Станот располага со: 2 спални соби, дневна,кујна, трпезарија, остава, купатило, 2 тераси,поткровје и подрум. Со локација во с.Стојаково.
Роска Димитрова
070-768-123
Leaflet
Кон почеток