Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan 70m2 vo Star Dojran na odlicna lokacija

Се продава од: Радомир 10 фев. 12:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Продавам стан во Стар Дојран, на одлична локација, позади Хотел Македонија. Станот се наоѓа на приземје во новоизграден објект, комплетно опремен, со 3 соби, 70м2 и тераса од 30м2. Цена по договор.
Радомир
075211748
Leaflet
Кон почеток