Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

stan na prvi sprat vo zgrada dojrana

35 000 ЕУР

Се продава од: Konstantin Todorov 23 фев. 10:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
odlicna sostojba
Konstantin Todorov
075245780
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации