Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Star Dojran

21 000 ЕУР

Се продава од: Dragica 23 фев. 21:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Адреса
Површина
Stanot se naogja na prvi kat,stambena povrsina 40 m2 .so pogled nakaj ezeroto.Pred zgradata ima golem parking plac i mestoto e odaleceno od vreva.
Povolno!
Leaflet
Кон почеток