Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Stan vo Star Dojran

900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Dojran building investments Вчера 03:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Dojran building investments

Dojran building investments

36 Огласи во продавницата

Kuka so bazen vo Star Dojran 140 000 EUR
Kuka vo Gevgelija 130 000 EUR
Kuka vo Gevgelija na Karaorman 90 000 EUR
Kuka vo Nov Dojran 27 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Se prodava stan na prizemje vo Star Dojran so povrsina od 68 m2 plus dvor od 10 m2.Stanot ze vodi kako deloven prostor so moznot za negova prenamena.
Lokacijata e na glavna ulica vednas do restoran Graniko.
Dojran building investments
Дојран билдинг инвестмент е агенција за недвижности која е релативно нова на македонскиот пазар за недвижности, но засега може да се пофали со голем успех и задоволни клиенти. Оваа агенција за недвижности своите услуги ги нуди во Гевгелија, Дојран и околината. Дојран инвестмент билдинг агенцијата за недвижности најчесто нуди плацеви во центарот или околината на Гевгелија, куќи, станови за продажба, а поретко во својата понуда вклучува објекти за издавање. Мал дел од нивната понуда вклучува издавање спратови од куќа, издавање станови и др. Дел од недвижностите кои ги нуди оваа агенција се нови, дел реновирани, но има и стари градби за продавање и издавање. Клиентите може да го најдат својот дом или деловен простор во зависност од нивните финансии и останати моментални можности. Она што секој клиент го привлекува при купопродажба на недвижности е секако средени документи од страна на продавачот, точност и исправност на имотно-правната документација. Оваа агенција нуди и детално испитување на имотот; можна хипотека, нерегулирана сопствености, забрана за оттуѓување, времена мерка за недозволена продажба, купување на веќе продаден имот и многу други можности кои не би биле во можност клиентите да ги откријат. Исто така една од предностите на оваа агенција е и тоа што обезбедува целосен сервис, услуга, околу апликацијата за кредит, во најкус можен рок, без дополнителни трошоци од страна на клиентите. Поради овие важни причини, луѓето во околината на Гевгелија ја бираат токму Дојран Билдинг инвестмент, при посредување на целата документација. На тој начин заинтересираните клиeнти и потенцијалните купувачи немаат никаква обврска во однос на потребната документација. Голем дел од куќите кои ги нуди оваа агенција се така изградени и испланирани за да може новите сопственици да ги искористат за која намена тие сакаат. Дали тоа би било за живеалиште, деловен простор, дуќан, ноќен бар или можеби да ја средат куќата за апартмантско сместување, затоа што Дојран е туристичко место и во летниот период се соочува најчесто со недостиг на сместувачки капацитети, а тоа е како резултат на лековитите алги кои ги привлекуваат туристите и го прават Дорјан актуелен токму во летниот период. Одиме во Дојран!! Телефонскиот број на кој може да ги дознаете сите дополнителни информации околу огласите кои се поставени на сајтот на Пазар3 е 078 442 933.
Посетете ја нашата продавница
Сретеново, стар Дојран Прикажи на мапата
078442933
https://dbi.com.mk/
Dojran building investments
 
078442933
Leaflet
Dojran building investments

Dojran building investments

36 Огласи во продавницата
Poveke nivi na Prdejci-Smokvica 10 EUR
Placevi na Vodno 250 EUR
Vila Smrdliva voda so delovni objekti 200 000 EUR
Plac vo centarot na Gevgelija 95 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации